Страхові компанії

Відвідувачі

Страхові компанії

АскоКомітетом з акредитації компаній ВГО «Асоціація антикризового менеджменту» вирішено акредитувати Страхову компанію «АСКО-Медсервіс».

Страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого здійснюється Страховою компанією «АСКО-Медсервіс» на підставі ліцензії на добровільне страхування цивільно - правової відповідальності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за шкоду, яку може бути завдано у зв'язку з виконанням його професійних обов'язків АЕ№293914 від 15.07.2014р.

Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» була заснована 14 жовтня 1993 року, на свято Покрови, яка здавна була своєрідним оберегом України та заступницею українського козацтва.

У 2014 році Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» отримала ліцензію на добровільне страхування цивільно - правової відповідальності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за шкоду, яку може бути завдано у зв'язку з виконанням його професійних обов'язків АЕ№293914 від 15.07.2014р. Зазначимо, що наша компанія першою серед учасників страхового ринку отримала дану ліцензію, обґрунтувала законні умови страхування відповідальності арбітражного керуючого.

Необхідність окремої ліцензії на страхування відповідальності арбітражного керуючого

Відповідно до п.2.12 Ліцензійних умов провадження страхової діяльності, затверджених Розпорядженням Держфінпослуг №40 від 28.08.2003: «Ліцензія видається на здійснення окремого виду страхування …».

Відповідно до п.21-1 ч.4 ст.6 Закону України «Про страхування» страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за шкоду, яку може бути завдано у зв’язку з виконанням його обов’язків є окремим видом страхування.

Варто звернути увагу на те, що цей вид страхування (страхування відповідальності арбітражного керуючого) є спеціальним, тобто відмінним від загального виду добровільного страхування відповідальності перед третіми особами, що передбачений п.15 ч.4 ст.6 Закону України «Про страхування».

Більшість страхових компаній приймають на страхування відповідальність арбітражних керуючих за загальною ліцензією добровільного страхування відповідальності перед третіми особами та загальними правилами №15

Втім, це є порушенням законодавства про фінансові послуги, яке кваліфікується за п.1. ч.1. ст.41 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» як здійснення безліцензійної діяльності (Проведення операцій на ринках фінансових послуг, для яких законом встановлені вимоги щодо одержання ліцензії та/або реєстрації, без відповідної ліцензії та/або реєстрації ), за яке передбачені відповідні санкції.

З точки зору арбітражного керуючого страховий захист, який вимагається ст.110 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», може бути наданий лише страховиком, який має ліцензію на провадження страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого, а не загального виду страхування відповідальності перед третіми особами.

Головна перевага «АСКО-Медсервіс» – надійність та фінансова стабільність.

Компанія належить до найбільш відкритих страховиків Україні, тому на нашому сайті www.ams.com.ua завжди можна ознайомитися з оперативними показниками діяльності та переконатися у фінансовій стійкості.  Щороку Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» бере участь у рейтингу страхових компаній «Insurance TОР» - за основними показниками діяльності компанія потрапляє в список 100 найуспішніших страховиків.

Не менш важлива перевага - та увага, яку Компанія готова приділити кожному клієнту. Саме це відрізняє «АСКО-Медсервіс» від страхових гігантів, що називають себе лідерами ринку. Прозорі та зрозумілі умови договору страхування, помірні тарифи, індивідуальний підхід, швидке врегулювання та гарантовані виплати. Так в «АСКО-Медсервіс» розуміють доступне страхування – страхування  з легким серцем!

Арбітражні керуючі, які є членами ВГО «Асоціація антикризового менеджменту», можуть укласти договір страхування цивільно – правової відповідальності на спеціальних умовах.

Замовте договір страхування у Вашого персонального менеджера Шинкаренко Лариси за телефонами: (067) 462 07 93 та (066) 744 69 55

Договір № СО-15-0265-21-1