Матеріали категорії

Відвідувачі

Міністерство юстиції отримало статус державного органу з питань банкрутства. Закріплення за міністерством такого статусу передбачено згідно з указами президента №368/2012 від 30 травня 2012 року, опублікованими 30 травня.

Указом, зокрема, передбачається внесення змін до положення про Міністерство юстиції України, затверджене указом президента № 395 від 6 квітня 2011 року (зі змінами, внесеними указом президента № 11 від 11 січня 2012 року).

Крім того, згідно з указом, у положенні про Мін\'юсті буде передбачено функцію видачі копій ліцензій на здійснення діяльності арбітражних управляючих.

Як пояснили в прес-службі Мін\'юсту, цей указ було видано через більш чітке визначення статусу міністерства, як держоргану з питань банкрутства, оскільки раніше на нього були лише покладено функції центрального органу з питань банкрутства без закріплення статусу, що викликало деяку невизначеність.

Нагадаємо, Міністерство юстиції України та його територіальні органи розпочали фактичне виконання повноважень з формування та забезпечення реалізації державної політики з питань банкрутства 21 листопада 2011 року.