Матеріали категорії

Відвідувачі

Банкрутство «Чорноморнафтогазу» не відбулося

Чорноморнафтогаз01/03/2013 09:21

Господарський суд Криму залишив без розгляду заяву компанії «Укрресурскомплект» щодо порушення справи про банкрутство «Чорноморнафтогазу»

Таке рішення було ухвалено у зв’язку з відкликанням заяви щодо порушення провадження у справі про банкрутство, повідомляє «Бюро судової інформації».

Зокрема, в постанові суду сказано, що 26 лютого 2013 року в суд надійшло клопотання ТОВ «Укрресурскомплект» від 25 лютого щодо відкликання заяви про порушення провадження у справі про банкрутство ПАТ «Чорноморнафтогаз» у зв’язку з виконанням боржником зобов’язань перед кредитором: у зв’язку з погашенням боржником кредиторської заборгованості в розмірі 662 734,79 гривень.

«Заява щодо порушення справи про банкрутство може бути відкликана заявниками до опублікування оголошення щодо порушення справи про банкрутство або після нього, якщо протягом місячного терміну не надійшло інших заяв кредиторів щодо задоволення їхніх вимог», - йдеться у постанові суду.

Як повідомляли «Коментарі», Господарський суд Криму порушив справу про банкрутство Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз».

Таким чином, Госпсуд Криму задовольнила заяву кредитора – ТОВ «Укрресурскомплект», щодо порушення справи про банкрутство «Чорноморнафтогазу», як нездатного своєчасно виконати свої зобов’язання перед кредитором у сумі 662,734 тис. грн.

 

http://ua.comments.ua/money/196793-bankrutstvo-chornomornaftogazu-ne.html