Матеріали категорії

Відвідувачі

Мінюст та ДСА обмінюватимуться інформацією між реєстрами

Міністерство юстиції та ДСА обмінюватимуться інформацією між реєстрамиМіністерство юстиції та Державна судова адміністрація підписали меморандум щодо автообміну при здійсненні реєстраційної дії.

Як повідомили в прес-службі Мін‘юсту, таке співробітництво передбачає, що до 15 листопада цього року запрацює автоматизований обмін інформацією між Єдиним державним реєстром судових рішень та Єдиним державний реєстром юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, Державним реєстром обтяжень рухомого майна, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно.

Здійснення реєстраційних дій на основі підробленого судового рішення є доволі поширеним явищем, хоча реєстратори зобов‘язані перевіряти відповідність судового рішення, на основі якого вони збираються вчинити реєстрацію, з судовим реєстром, передає.

Після запровадження автообміну при здійсненні реєстраційної дії, по-перше,  текст судового рішення буде підтягуватися у реєстр автоматично, по-друге, він буде автоматично зберігатися у відповідному розділі, по-третє, це буде документ з офіційного джерела.

http://zib.com.ua/ua/134702-minyust_ta_dsa_obminyuvatimutsya_informacieyu_mizh_reestrami.html