Матеріали категорії

Відвідувачі

Науково-практична конференція

Науково-практична конференція

Підвищення кваліфікації арбітражного керуючого.
Науково-практична конференція:  «Банкрутство 2013. Нова редакція Закону.».

З моменту набрання чинності Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», згідно із Законом України від 22 грудня 2011 року №4212-VI, в учасників провадження у справах про банкрутство виникає багато питань у сфері його правозастосування.
Враховуючи викладене, ВСРО ВГО «Асоціація антикризового менеджменту» та ВСРО ВГО «Національна саморегулівна організація арбітражних керуючих» організовують проведення науково-практичної конференції на тему: «Банкрутство 2013. Нова редакція Закону.».
Проведення конференції заплановано на травень 2013 року за адресою: Львівська область, м. Трускавець, вул. Суховоля, 61, Санаторно-курортний комплекс «Женева».
Взяти участь у конференції запрошено фахівців Міністерства юстиції України, суддів господарських судів всіх інстанцій, юристів, які практикують в галузі відновлення платоспроможності і банкрутства, науковців, арбітражних керуючих.
Відповідно до наказу Міністра юстиції України від 27.12.2012 № 1973/5 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 січня 2013 року за № 6/22538 про затвердження Положення про систему підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), та підвищення кваліфікації і перепідготовки арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), участь у науково-практичній конференції на тему: «Банкрутство 2013. Нова редакція Закону.» вважатиметься підвищенням кваліфікації арбітражного керуючого.