Матеріали категорії

Відвідувачі

Науково-практична конференція на тему: «Теоретичні та практичні аспекти застосування Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в новій редакції» та підвищення кваліфікації арбітражних керуючих у формі семінару.

Науково-практична конференція та підвищення кваліфікації арбітражних керуючих у формі семінару.З 19.01.2013 року набула чинності нова редакція Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», згідно із Законом України від 22 грудня 2011 року №4212-VI (далі – Закон).
З моменту набрання чинності Законом, в учасників провадження у справах про банкрутство виникає багато питань у сфері його правозастосування.
Враховуючи викладене, ВСРО АК ВГО «Асоціація антикризового менеджменту» та ВСРО АК ВГО «Національна саморегулівна організація арбітражних керуючих» організовують проведення науково-практичної конференції на тему: «Теоретичні та практичні аспекти застосування Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в новій редакції».
Конференція відбудеться з 28 по 30 листопада 2013 року в курортному комплексі «Аквамарин» за адресою: Автономна республіка Крим, м. Севастополь, вул. Паркова, 11.
Вартість участі у конференції 1500 грн., у тому числі кофе-брейки, з 29 по 30 листопада 2013 обіди та урочисті вечері. Оплата здійснюється у безготівковій формі на рахунок організатора конференції на підставі рахунку фактури.
Проживання, сніданки, трансфер оплачується учасниками самостійно.

Також, в курортному комплексі «Аквамарин» з 28 по 01 грудня 2013 рокуЦентром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції проводитиметься підвищення кваліфікації арбітражних керуючих у формі семінару.
Вартість підвищення кваліфікації становить 2130 грн. Реєстрація арбітражних керуючих, що бажають взяти участь в підвищенні кваліфікації здійснюється безпосередньо Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції. Реквізити для оплати розміщено на сайті центру: http://centerjust.gov.ua.

Вартість розміщення в курортному комплексі «Аквамарин» з сніданками, номер стандарт (42 м.кв.)
- одномісне розміщення - 630 грн. доба ;
- двомісне розміщення - 910 грн. доба. (за номер).
Оплата за розміщення здійснюється в безготівковій формі на підставі виставленого готелем рахунку, або у готівковій формі - на стійці готелю.

Запрошуємо арбітражних керуючих, провідних фахівців в області відновлення платоспроможності підприємств та банкрутства прийняти участь у вищенаведених заходах.

З приводу заявок на участь в Конференції та інших організаційних питань, в тому числі бронювання номерів, звертатись за телефоном (067) 406 13 73 до Президента ВСРО АК ВГО «Асоціація антикризового менеджменту» Куделі Марії Олександрівни.
Телефон для довідок щодо підвищення кваліфікації арбітражними керуючими (044) 486-17-63, контактна особа Подруцька Лариса Григорівна.