Матеріали категорії

Відвідувачі

Вадим Кізленко: «Новий Кодекс дозволить фізособам цивілізовано «закрити» проблемну заборгованість».

Законодавче врегулювання процедури банкрутства фізичних осібОдним із головних позитивних аспектів Кодексу з процедур банкрутства є законодавче врегулювання процедури банкрутства фізичних осіб, що дасть можливість боржникам (фізичним особам) та кредиторам цивілізованим шляхом в судовому порядку «закрити» проблемну заборгованість.

Таку думку висловив Вадим Кізленко, заступник голови Комітету з питань банкрутства ААУ.

«Нарешті професійна спільнота дочекалась підписання Президентом України Кодексу України з процедур банкрутства – єдиного та нормативного акту, який буде регулювати правовідносини, пов’язані з неплатоспроможністю», - сказав він.

За його словами, положення Кодексу мають на меті, зокрема, вдосконалення процедур банкрутства та зменшення строків провадження у справах про банкрутство; поліпшення умов ведення бізнесу з метою входження України до провідної двадцятки країн світу за рейтингом «Doing Business»; зменшення можливості зловживань у процедурах банкрутства та встановлення прозорих правил гри для всіх учасників процедури банкрутства, тощо.

«Прозорості та ефективноситі процедурі банкрутства має додати продаж майна виключно на електронних аукціонах», - зауважив Кізленко.

Він переконаний, що не можна залишити поза увагою і створення єдиної СРО, це надасть можливість арбітражним керуючим б’єднатись і довести свою спроможність самостійно регулювати всі процеси всередині професії.

«Загалом, я вважаю, практичнее застосування норм Кодексу позитивно відобразиться на інвестиційному кліматі в нашій країні та сприятиме росту економіки», - зробив підсумок заступник голови Комітету з питань банкрутства ААУ.

 

https://bankruptcy-ua.com/news/11477?fbclid=IwAR3SaogH9L4LzoT7gajc5PLcyrfpjBI0WKEugjZj1ZXwfqdA4o6H2q4_8eo