Матеріали категорії

Відвідувачі

Практикум на тему: «Перевірка дотримання арбітражними керуючими Ліцензійних умов»

ВГО «Асоціація антикризового менеджменту» виступила організатором практикуму на тему: «Перевірка дотримання арбітражними керуючими Ліцензійних умов». Для участі у зазначеному заході запрошено фахівців профільного департаменту Міністерства юстиції України.

Основними нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність арбітражних керуючих на даний час є Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» №2343, Наказ Міністерства юстиції України від 14.10.2011 № 3177/5, яким затверджено Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) та Наказ Міністерства юстиції від 14.10.2011 № 3176/5 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів)».

З початку виконання Мін’юстом функцій державного органу з питань банкрутства підхід до здійснення заходів державного нагляду (контролю) у порівнянні з Державним департаментом з питань банкрутства зазнав доволі великих змін. Крім цього, й практика застосування вищезазначених нормативних актів Головними управліннями юстиції теж не завжди є одноманітною та уніфікованою. Також, часто до суперечок з комісіями з перевірки арбітражних керуючих призводить неоднозначне тлумачення норм Закону органом контролю, деколи довільне трактування комісією кола повноважень арбітражного керуючого та їх складових.

З огляду на вищевикладене, для підвищення професійного рівня арбітражних керуючих-членів ВГО «Асоціація антикризового менеджменту», та запобігання порушення ними Ліцензійних умов провадження професійної діяльності, ВГО «Асоціація антикризового менеджменту» організовує проведення практикуму з питань проведення Мін’юстом перевірок додержання арбітражними керуючими Ліцензійних умов. Практикум проводитиметься за участю фахівців профільного департаменту Міністерства юстиції України.

Дата проведення заходу та умови участі у практикумі будуть повідомлені на сайті Всеукраїнської громадської організації «Асоціація антикризового менеджменту».

Слідкуйте за анонсами.