Матеріали категорії

Відвідувачі

Про затвердження Порядку оприлюднення відомостей, які підлягають розміщенню на веб-сайті державного органу з питань банкрутства

затвердження ПорядкуУ зв’язку з прийняттям Міністерством юстиції України наказу № 1104/5 від 10.07.2014 «Про затвердження Порядку оприлюднення відомостей, які підлягають розміщенню на веб-сайті державного органу з питань банкрутства» (далі – Порядок) нарешті спрощено механізм офіційного оприлюднення відомостей у справі про банкрутство на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України та Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.  

 

 

Порядком встановлено декілька факторів, які спрошують дану процедуру, а саме: 

  1. Оголошення про проведення аукціону з продажу майна підприємства-боржника та повідомлення про його результати подається тільки в електронному вигляді. Отже відсутня необхідність подання оголошення на паперових носіях, що в свою чергу значно економить час та кошти заявників. 
  2. Відповідь про відмову в розміщенні оголошення надається протягом п’яти робочих днів в електронній формі. Що в свою чергу виключає необхідність направлення даної відмови на паперовому носії. Виходячи з цього, нарешті, строк не може бути більший, ніж встановлений Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». 
  3. Оголошення надається для публікації одразу як на сайті  Міністерства юстиції, так і на сайті Вищого господарського суду України, що, в свою чергу,  значно прискорює строк публікації даного оголошення.

 

Виходячи з вищевикладеного розміщення оголошення про продаж майна підприємства-боржника займає менше часу у організаторів торгів та робить їх роботу більш ефективною. 


Арбітражний керуючий 

Комлик Ілля Сергійович