Матеріали категорії

Відвідувачі

Почалася процедура банкрутства Української екологічної страхової компанії

Суд почав процедуру банкрутства Української екологічної страхової компанії, яка ще в кінці минулого року зіткнулася зі складнощами при виконанні договорів зеленої карти.

З 18 жовтня кредитори ПрАТ Українська екологічна страхова компанія (УЕСК) отримали місячний строк на пред\'явлення їй своїх вимог, повідомляє Комерсант-Україна в статті «УЕСК не проїхала на зелений».

Провадження у справі N5011-46/12625-2012 про банкрутство СК було розпочато ухвалою Господарського суду Києва 17 вересня. Ініціатором банкрутства СК виступило підприємство з 100% іноземним капіталом ААЗ Трейдінг Ко (ТМ Автолюкс) у зв\'язку з «нездатністю страхової компанії погасити прострочену заборгованість за договором страхування наземних транспортних засобів в розмірі 373,99 тис. Грн», - зазначає видання.

У відношенні СК двічі - 1 листопада 2011 року і 11 травня 2012 - відкривалося виконавче провадження по примусовому стягненню 303,5 тис. грн і 70,5 тис. грн, нагадує видання. Однак цих коштів не було.

У компанії Автолюкс підтвердили подачу позову, але відмовилися коментувати перспективи стягнення заборгованості. У постанові Госпсуду від 8 жовтня говориться, що боржник не направив до суду уповноваженого представника, хоча «був повідомлений належним чином».

Видання зазначає, що проблеми УЕСК почалися рік тому, коли компанія не змогла погасити заборгованість по зеленій карті на суму 3 млн грн. Зелена карта була основним джерелом грошового потоку СК. За підсумками шести місяців 2011 року УЕСК зібрала 35,9 млн грн премій (за даними журналу Insurance Top), а виплатила менше 10 млн грн. У сегменті зеленої карти СК зайняла в цей період 6-е місце за преміями з 15 гравців: при зборі 11,5 млн грн виплати склали 1,6 млн грн.

За матеріалами: Комерсант-Україна