Матеріали категорії

Відвідувачі

Відмова в затвердженні оплати послуг ліквідатора.

Відмова в затвердженні оплати послуг ліквідатора.Неналежне виконання ліквідатором покладених на нього обов’язків є достатньою підставою для відмови в затвердженні оплати його послуг.
Протягом усього строку ліквідаційної процедури, яка загалом склала більше двох років, ліквідатор не вжив жодних ефективних та належних заходів з метою виконання своїх обов’язків щодо розшуку майна банкрута (дослідження первинної документації боржника, звернення до правоохоронних органів тощо), за рахунок яких можливо було здійснити в тому числі і оплату послуг ліквідатора, а лише констатував факт відсутності майна.
Вищезазначені обставини беззаперечно свідчать про свідому бездіяльність ліквідатора та безпідставне затягування ліквідаційної процедури, що призвело до штучного збільшення пасиву боржника, у тому числі у вигляді витрат на оплату послуг ліквідатора. Отже, у даному випадку неналежне виконання ліквідатором покладених на нього обов’язків є достатньою підставою для відмови в затвердженні оплати його послуг.

Постанова ВГС України від 26.03.2014 р. у  справі N 18/134/10.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37967911