Матеріали категорії

Відвідувачі

Запрошуємо на семінар.

Запрошуємо на семінар «Новели та практика застосування Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
№ 4212-VI від 22.12.2011 р.»

Семінар

Видавничий Дім «Ін Юре», редакція науково-практичного юридичного журналу «Санація та банкрутство» і редакція загальнодержавного юридичного журналу «Право України», а також фахівці, експерти та автори нового законодавства про банкрутство проводять семінар «Новели та практика застосування Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» № 4212-VI від 22.12.2011 р.», що відбудеться 14 червня 2013 р. 10.00-16.30, за адресою: м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3.
Ви маєте унікальну можливість прослухати виступи фахівців, які формують засади законів, нормативних актів, судових рішень з питань банкрутства та отримати відповіді на усі ваші запитання.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:
Для реєстрації участі у семінарі Вам необхідно заповнити ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ. Реєстрація вважається підтвердженою з моменту зарахування грошових коштів на рахунок організаторів.

ДОПОВІДАЧІ:
ПОЛЯКОВ Борис Мусійович — доктор юридичних наук, професор, суддя Вищого господарського суду України, головний редактор журналу «Санація та банкрутство»;
ВАЛЕЄВА Талія Емірівна — суддя господарського суду Івано-Франківської області;
ВЕЧІРКО Ігор Олександрович — кандидат юридичних наук, суддя Дніпропетровського апеляційного суду;
ХОРУНЖИЙ Юліан Андрійович — екс-директор Державного департаменту з питань банкрутства, начальник відділу, заступник начальника управління з питань банкрутства Міністерства юстиції України (МЮУ);
ТАЛАН Леонід Григорович — адвокат, арбітражний керуючий з 2000 року, медіатор, Президент союзу арбітражних керуючих Придніпров’я.

Вартість участі у семінарі 850 грн. на одну особу (з ПДВ).
У вартість включено: кава-пауза, обід та видання «Нове законодавство України про банкрутство».
Передплатникам видань Видавничого Дому «Ін Юре» надається ЗНИЖКА 5 %.
Для оформлення рахунку на оплату участі у семінарі звертайтеся за телефонами: 0 (44) 537-51-00, 537-51-11 (редакція), 537-51-16 (бухгалтерія), 097-506-29-35, 050-762-71-81 або за електронною поштою: sales@inyure.kiev.ua, vigulyarnaya@inyure.kiev.ua, tokareva.a.d@gmail.com. Додаткова інформація на сайті Видавничого Дому «Ін Юре»: www.inyure.ua.