Матеріали категорії

Відвідувачі

ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР!

СемінарВидавничий Дім «Ін Юре», редакція науково-практичного юридичного журналу «Санація та банкрутство» спільно з Вищим господарським судом України та Всеукраїнською саморегульованою організацією «Асоціація антикризового менеджменту» проводять семінар: «Судова практика та правові позиції щодо застосування нового законодавства України про банкрутство», що відбудеться 20.12.2013 року.
Під час семінару буде обговорено основні проблемні питання, які виникають у сфері банкрутства та шляхи їх вирішення, а також судова практика.
Ви маєте виняткову можливість прослухати виступи суддів, арбітражних керуючих, які приймають участь у формуванні судової практики при застосуванні законодавства України про банкрутство, а також отримати відповіді на свої запитання та безпосередньо прийняти участь в обговоренні.

ПЕРЕД ВАМИ ВИСТУПЛЯТЬ:

ПОЛЯКОВ Борис Мусійович — суддя, заступник секретаря третьої судової палати Вищого господарського суду України, головний редактор журналу «Санація та банкрутство», доктор юридичних наук, професор;

ВАЛЕЄВА Талія Емірівна — суддя Господарського суду Івано­Франківської області;

ВЕЧІРКО Ігор Олександрович — суддя Дніпропетровського апеляційного господарського суду, кандидат юридичних наук;

ТАЛАН Леонід Григорович — арбітражний керуючий, Президент Союзу арбітражних керуючих Придніпров’я;

ШКУРО Сергій Анатолійович - заступник директора департаменту – начальник управління з питань банкрутства Департаменту нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції України.

Більш детальна інформація у вкладеннях:

Бланк запитань

Бланк - замовлення на участь у семінарі

Запрошення