Матеріали категорії

Відвідувачі

Зменшення страхових тарифів акредитованого страховика.

Зменшення страхових тарифів акредитованого страховикаДо уваги арбітражних керуючих, членів ВСРО АК ВГО «Асоціація антикризового менеджменту», нагадуємо, що відповідно до ст. 110 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) має застрахувати професійні ризики  арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).
При чому, мінімальний розмір щорічної страхової суми становить триста мінімальних розмірів заробітної плати, встановленої на початок року. Арбітражні керуючи, що переукладають договори страхування в 2014 році на новий період, повинні звернути увагу, щоб страхова сума була не нижчою, ніж 365 400 грн.
Арбітражні керуючих, які застрахували професійні ризики в ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» та планують в подальшому співпрацювати з наведеним страховиком, на умовах попереднього договору, повідомляємо про зменшення розміру мінімального страхового платежу до 1023,00 грн. при розмірі страхової суми в 365 400 грн.