Матеріали категорії

Відвідувачі

Зустріч представників Міжнародної фінансової корпорації та Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих ВГО «Асоціація антикризового менеджменту»

 

Зустріч МФК та ААММіжнародна фінансова корпорація (IFC) є членом Групи Світового банку. Одним з напрямів діяльності IFC є надання технічної  допомоги та консультативних послуг урядам країн – Членів міжнародної фінансової корпорації.

З 25 по 27 червня в Україні працювала місія Міжнародної фінансової корпорації, предметом вивчення якої стали перспективи розвитку системи альтернативного вирішення спорів в Україні та результати впровадження реформи системи відновлення платоспроможності боржника і банкрутства. У роботі місії взяли участь Андрес Мартінес (Andres Martinez), фахівець з розвитку приватного сектору, та Ігор Матієвіч (Igor Matijevic), менеджер з програми альтернативного вирішення спорів у регіоні Європи та Середньої Азії.

У рамках роботи місії відбулись зустрічі з органами державної влади України та представниками приватного сектору економіки.

Враховуючи істотну роль ВСРО АК ВГО «Асоціація антикризового менеджменту» у сфері діяльності арбітражних керуючих, за ініціативою місії Міжнародної фінансової корпорації, 27.06.2013 року відбулась зустріч представників ВСРО АК ВГО «Асоціація антикризового менеджменту», в особі Лецкана В.Л. та Алексєєва С.О., з Андресом Мартінесом та Ігорем Матієвічем. Учасниками обговорені проблеми банкрутства та відновлення платоспроможності боржника в світовій практиці, наслідки реформування законодавства України в галузі банкрутства, також сторонами окреслено стратегічні напрями вирішення проблем відновлення платоспроможності господарюючих суб’єктів приватного сектору економіки.

 

Прес-служба,

ВСРО АК ВГО «Асоціація антикризового менеджменту»